Kapcie filcowe Papcie wełniane Papucie Feltiness
Kapcie filcowe Papcie wełniane Papucie Feltiness Kapcie filcowe Papcie wełniane Papucie Feltiness

Kapcie filcowe Papcie wełniane Papucie Feltiness

zł184.98zł116.41
Kod produktu: hUHIvfQt
Dostępność: W magazynie
Ilość:

Dostępne opcje

* Size:
Opis
Papucie Feltiness
Tradycyjne obuwie domowe z Nepalu. Wykonane ręcznie z jednego z najstarszych wyrobów włókienniczych - filcu. Używany do produkcji filc powstaje w 100% z czystej, owczej wełny. Właściwości sfilcowanych włókien sprawiają, że Papucie dopasowują się do indywidualnego kształtu stóp, zapewniając ciepło i równocześnie umożliwiając skórze oddychanie.

Podeszwa
Papucie posiadają ręcznie naszytą, skórzaną podeszwę zmniejszającą efekt ślizgania oraz chroniącą spód przed brudzeniem i ścieraniem.

Delikatność
Osoby wrażliwe na dotyk owczej wełny możemy zapewnić, iż sposób wykonania sprawia, że Papucie "nie gryzą", a wręcz delikatnie masują stopy.

Papucie są barwione naturalnie. Kolory uzyskiwane w ten sposób są żywe i trwałe. Niesamowity kształt i wygoda Papuci wynikają natomiast z prawdziwego zaangażowania i wrażliwości ludzi którzy je tworzą.

Każda para Papuci jest ręcznie zawijana w papier i pakowana w estetyczne kartoniki, doskonale nadaje się na wyjątkowy prezent dla bliskiej osoby.

Rozmiar
Papucie mają swoją "sztywność konstrukcyjną". Specjalna zapiętka z jednej strony trzyma stopę na miejscu a z drugiej pozwala na dopasowanie się jej w noszeniu.

Podane do wyboru rozmiary odpowiadają długości wkładki wewnętrznej.

Dobierając rozmiar sugerujemy zmierzyć długość stopy i wybrać raczej górną niż dolną granicę.

Nr przedmiotu : 1905278
Kategoria : buty - kapcie

Kapcie filcowe Papcie wełniane Papucie Feltiness

Produkty powiązane

Sklep na bazie skipperyachts.pl © 2019